MDF Higlass Cabinet

کابینت یکی از ملزومات آشپزخانه و عاملی تاثیر گذار در طراحی و دیزاین خانه و آشپزخانه محسوب می شود.

این موضوع امروزه نسبت به گذشته اهمیت بیشتری نیز یافته است . آشپزخانه های امروزی در ظاهر و زیبایی منزل نیز نقش دارند چرا که بسته به نوع معماری و سبک طراحی خانه، از تمام نقاط در پذیرایی و نشیمن قابل دید بوده و مثل گذشته پنهان نیستند.

وقتی صحبت از دکوراسیون آشپزخانه می شود، اولین موضوع که مورد توجه قرار میگیرد کابینت آشپزخانه است که از دیرباز ، البته نه با معنا و مفهوم امروزی. در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گرفته . به جرات می توان گفت که نزدیک به نیمی از زیبایی دکوراسیون هر منزلی زیبایی کابینت های آشپزخانه آن است. که اهمیت و توجه بسیار زیاد به دکوراسیون و طراحی داخلی آشپزخانه را می طلبد.
تنوع در رنگ، جنس، طرح، مدل و نیز سلیقه افراد موجب شده با وجود ظاهر مشابه آشپزخانه های مختلف، طرح ها کمتر تکراری باشد.در ساخت و طراحی کابینت آشپزخانه موارد مختلفی باید مورد توجه قرار گیرد.مواردی مانند اندازه فضای آشپزخانه ، مکان آشپزخانه، هارمونی کلی با دکوراسیون خانه ، رنگ غالب دکوراسیون و … عواملی هستند که طراحان داخلی در طراحی و اجرای کابینت مورد توجه قرار میدهند.
بطور کلی از نظر نوع متریال شامل کابینت های چوبی ،کابینت mdf می شود البته قدیم تر انواع فلزی آن نیز موجود بود که امروزه چندان رایج نیست.

دسته بندی کابینهای ام دی اف :

  1. مدرن
  2. کلاسیک
  3. و…

دسته بندی از نظر جنس رویه ام دی اف :

  1. هایگلاس
  2. مات
  3. ممبران
  4. پلی گلاس
  5. پلکسلی گلاس 
  6. و …
1 پاسخ

دیدگاه ها غیر فعال است.